Lákavé bývanie s výhľadom na prírodu ponúka vynikajúce benefity, ktoré si zamilujete. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie, francúzske okná s izolačnými trojsklami či medzibytové priečky z Durisol tehál, ktoré majú najlepšie akustické vlastnosti. Nájdite svoj raj na zemi v Zelených Gruntoch a podľahnite kvalitnému životnému štýlu.
Výborná lokalita

Výborné ceny

Bývajte výhodne a vyberte si svoj vysnívaný byt za dobrú cenu. Využite priaznivé podmienky a zaobstarajte si svoj nový domov, ktorý bude podľa vašich predstáv. Dostupné bývanie môžete mať aj vy.


Praktické dispozície
*

Praktické dispozície

Ste mladá rodina hľadajúca priestor pre výchovu svojich detí alebo osamostatnený single, ktorý potrebuje to správne zázemie pre svoj rast? V Zelených Gruntoch nájdete šikovné byty pre singles, ale aj priestranné byty pre rodiny s deťmi. Je na vás, ktorý si vyberiete.


Výborná dostupnosť

Výborná dostupnosť

Na skok do centra mesta aj na výpadovku? Zo Zelených Gruntov si o malú chvíľu môžete vychutnať posedenie vo vašej obľúbenej kaviarni v centre, no vďaka neďalekým obchvatom sa rýchlo dostanete aj smerom von z mesta.


Zeleň a park

Zeleň a park

Žite obklopení prírodou a čerpajte z jej nekonečnej energie. V Zelených Gruntoch nájdete rozľahlý zelený park priamo pod domom, v ktorom si budete môcť zašantiť s celou rodinou. Rozprestrite si deku, otvorte obľúbenú knihu a nechajte sa unášať na vlnách pohody a relaxu.


Dokonalé výhľady

Dokonalé výhľady

Majte tie najkrajšie výhľady v celých Košiciach! Zo Zelených Gruntov vám nebude nič zacláňať v dychberúcich výhľadoch na upokojujúcu zeleň a prírodu priamo z vášho okna či balkóna. Väčšina našich bytov je orientovaná na juhozápad, čo vášmu novému bývaniu dodáva nádhernú atmosféru a preslnenie počas skoro celého dňa.


Harmonogram výstavby

V zmysle Zmluvy o dielo s Generálnym dodávateľom stavby má byť výstavba
bytového domu A a bytového domu B dokončená do 30.06.2021.

V zmysle Zmluvy o dielo s Generálnym dodávateľom stavby má byť výstavba
bytového domu C a bytového domu D dokončená do 31.12.2021.